sinterkoelers tata steel

Datum: 12-03-2019

Op het zuidwestelijke terreindeel van Tata Steel, ligt (historisch) oxykalkslik (HOKS) opgeslagen. De hoeveelheid bedraagt circa 1.200.000 ton. De opslag is ontstaan in de jaren 1975-1985. Sinds de jaren ’70 van de vorige eeuw wordt onderzoek verricht om een nuttige toepassing te vinden voor het materiaal. Tot op heden is dat niet gelukt. Rond de berg is een monitoringsnetwerk geïnstalleerd. In dit netwerk worden elk half jaar monsters genomen van het grondwater. Deze monsters vertonen de normale achtergrondwaarden.

Brief aan Provinciale Staten over depot oxykalkslik

Korte samenvatting storten oxykalkslik

Vragen en antwoorden oxykalkslik

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem