Datum: 10-12-2018

Op woensdag 28 november vond in Wijk aan Zee een bewonersbijeenkomst plaats georganiseerd door de Provincie Noord-Holland. De directeur van Tata Steel, de gedeputeerde, een arts van de GGD Kennemerland en een vertegenwoordiger van het RIVM informeerden de bewoners over de grafietregen afkomstig vanaf het Tata Steel terrein. De bewoners kregen de gelegenheid hierover vragen te stellen. De Omgevingsdienst NZKG was hierbij aanwezig om vragen over het vergunningen- en handhavingstraject te beantwoorden. Alle vragen en antwoorden staan nu op website van de Provincie Noord-Holland.

Op 11 december organiseren de drie IJmondgemeenten Beverwijk, Heemskerk en Velsen een bijeenkomst voor hun inwoners. Ook daar zal de OD NZKG aanwezig zijn om vragen te beantwoorden.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem