Datum: 06-11-2014

Startsein voor nieuwe toezichthouder voor milieu(veiligheid) en bouw. Staatssecretaris Mansveld van Infrastructuur en Milieu heeft op 6 februari officieel het startsein gegeven voor de Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied.

Zo’n 100 bestuurders van betrokken gemeenten, provincies en (keten)partners markeren de start van de nieuwe dienst tijdens een korte, feestelijke bijeenkomst in het nieuwe, gerenoveerde hoofdkantoor. In dit pand, aan de Ebbehout 31 in Zaanstad (voormalige “Railpoint Office”), werken in totaal 320 medewerkers.

(foto) Als openingshandeling plaatsten staatssecretaris Mansveld en burgemeester Weterings van Haarlemmermeer hun handtekening op de kaart van het Noordzeekanaalgebied.

Lees het persbericht

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem