Datum: 05-02-2021

Tientallen omwonenden van Tata Steel gaan de staalfabrikant in IJmuiden aanklagen voor het ‘moedwillig schaden van de gezondheid van mens en dier’, meldt het NoordHollands Dagblad vandaag.

Deze aanklacht laat zien dat deze mensen zich veel zorgen maken over hun gezondheid. We zijn ons hier vanuit de Omgevingsdienst van bewust. Met ons Uitvoeringsprogramma VTH taken Tata Steel zetten we binnen de milieuwetgeving maximaal in op wat wij kunnen bereiken met onze taken op vergunningverlening, toezicht- en handhaving, om zo de negatieve effecten op de leefomgeving te verminderen. We houden intensief toezicht op het bedrijf en daar waar vergunningen of voorschriften overtreden worden, zetten we handhaving in. De Omgevingsdienst is onder andere bezig met een intensief traject om de situatie bij de Kooksfabrieken te onderzoeken.

Links
Uitvoeringsprogramma Tata Steel
Toezicht Kooksfabrieken
Gesprekstafels
Dependance Wijk aan Zee

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem