staatssecretaris Mansveld en burgemeester Weterings van Haarlemmermeer

Datum: 06-02-2024

Vandaag 10 jaar geleden, op 6 februari 2014, gaven de toenmalige staatssecretaris Mansveld en burgemeester Weterings van Haarlemmermeer het officiële startschot voor de Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied. Toch bestonden we toen al een jaar. Hoe dat precies zit, vertelt onze directeur Bedrijfsvoering Nico Muller in het tiende en laatste deel van de publicatiereeks om ons jubileum te vieren.

Maar dat niet alleen: ook delen onze overige directeuren, een aantal teammanagers en andere medewerkers hoe zij de toekomst voor zich zien. Bestaat de Omgevingsdienst over 10 jaar nog wel? En hoe zijn het milieu, de bodem en het water er tegen die tijd aan toe? Voor welke uitdagingen staat de bouw de komende jaren? Je leest het allemaal in deel 10 van ’10 jaar onze OD’: Samen naar een duurzame, veilige en gezonde toekomst.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem