Datum: 14-01-2022


De Rechtbank Noord-Holland heeft op 13 januari uitspraak gedaan in de zaak rond de vergunning voor de Wandeloven voor de warmbandwalserij.

De rechtbank stelt dat ten onrechte niet getoetst is of de verleende vergunning aan Tata Steel voor een nieuwe oven in de warmbandwalserij tot een andere uitstoot van zwaveldioxide kan leiden. Ook is er onterecht geen onderzoek gedaan naar de gevolgen van de toename van uitstoot van lood en nikkel. De rechtbank vernietigt daarom de verleende vergunning.

De OD NZKG heeft kennis genomen van deze uitspraak. We gaan de uitspraak goed bestuderen om zorgvuldig te kunnen bepalen wat de vervolgstappen zijn.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem