ICL Fertilizers Forfaatweg Westhaven Amsterdam

Datum: 06-06-2024

Inwoners van Amsterdam-Noord maken regelmatig melding van geuroverlast door kunstmestfabriek ICL bij de Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied (OD NZKG) en maken zich zorgen om hun gezondheid. Op verzoek van een aantal bewoners organiseren we een informatiebijeenkomst waar ICL, OD NZKG, gemeente Amsterdam, GGD en provincie Noord-Holland aanwezig zijn. Doel van de bijeenkomst is u informeren en ruimte geven uw zorgen te uiten, vragen te stellen en deze zo goed mogelijk te beantwoorden.

U bent van harte welkom bij de informatiebijeenkomst over kunstmestfabriek ICL op maandag 24 juni van 19.00 uur tot 21.30 uur in het Zonnehuis, Zonneplein 30, Amsterdam. Bent u aanwezig bij deze bijeenkomst? Dan vinden we het fijn als u zich van tevoren aanmeldt, vanwege de beschikbare capaciteit van de locatie.


Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem