Datum: 08-12-2020

De Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied scherpt de vergunning van de Pelletfabriek van Tata Steel aan. Tata Steel moet maatregelen treffen waardoor substantieel minder stikstofoxiden (NOx) worden uitgestoten. Dit levert een belangrijke bijdrage aan het verminderen van de negatieve effecten van Tata Steel op de gezondheid in de IJmond. Want niet alleen stikstofoxiden (NOx), maar ook de emissie van lood, ZZS en fijnstof zal hierdoor dalen.

Vandaag maakte Tata Steel een investeringsprogramma bekend waarin ook de realisatie van een deNoxinstallatie voor de Pelletfabriek is opgenomen.

Het hele persbericht over de aanscherping van de vergunning lees je in het archief van de website van de Provincie Noord-Holland (Tata Steel vermindert stikstofuitstoot Pelletfabriek – (08 december 2020))

.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem