Datum: 24-06-2020

De provincie Noord-Holland heeft samen met de Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied de vergunning van de Kooksfabrieken van Tata Steel in IJmuiden laten vergelijken met de daadwerkelijke situatie.

De activiteiten van de Kooksfabrieken komen overeen met hetgeen vergund is. Daarbij zijn een aantal zaken geconstateerd die beter kunnen. “De aanbevelingen uit dit onderzoek bieden ons voldoende handvatten om de huidige vergunning aan te scherpen. We hebben de eerste stappen hiervoor ondertussen ook al gezet”, aldus Frank Meelker, waarnemend algemeen directeur van de OD NZKG.

Lees het volledige nieuwsbericht en het onderzoeksrapport op de website van de provincie Noord-Holland.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem