Datum: 02-09-2019

Op 6 januari 2020 starten 20 getalenteerde nieuwe MRA trainees. Zorg dat jij er één van bent!  Je kunt vanaf 2 september 12.00 uur t/m 23 september 12.00 uur solliciteren.

Grenzen verleg je hier!
Heb je lef en wil jij grenzen verleggen? Ben je recent afgestudeerd (hbo/wo) en op zoek naar een topstart van je carrière? Dan is dit jouw kans om te werken aan actuele en uitdagende vraagstukken van de Metropoolregio Amsterdam zoals: duurzaamheid, slimmer en innovatief werken, verkeer en vervoer en bestuursadvisering.

Bij de Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied (OD NZKG) kun je aan de slag als

Ben je geïnteresseerd? Op www.traineepoolmra.nl lees je alles over het traineeship, de traineeshipvacature, de inhousedagen, de sollicitatieprocedure én vind je naast onze startopdrachten andere opdrachten bij deelnemende organisaties .

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem