Datum: 12-04-2019

In de links hieronder vindt u de brieven van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland aan de Provinciale Staten met informatie over het exacte aantal controles bij Harsco Metals door de OD NZKG. Eerdere berichten in regionale media zijn gebaseerd op niet-volledige informatie die niet door de OD NZKG aan de media is verstrekt. 

De inspecteurs van de OD NZKG komen wekelijks en niet aangekondigd bij Harsco om te controleren of Harsco zich aan de voorschriften houdt. Alleen een constatering van een overtreding door twee inspecteurs is een juridisch overtuigend bewijs. Andere zaken als foto’s, schriftelijke of mondelinge getuigenissen van derden zijn dat niet.

GS brief Harsco toezicht- en handhavingsacties

Toezicht bij Harsco Metals Holland

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem