Datum: 03-04-2019

Overtredingen en handhavingsbesluiten van risicobedrijven in de Provincies Noord-Holland en Utrecht staan online op ons Loket. De OD NZKG publiceert deze handhavingsbesluiten namens beide provincies omdat wij open en transparant willen zijn over de inzet, werkwijze en het resultaat van toezicht en handhaving bij risicovolle bedrijven.

In ons werkgebied zijn risicobedrijven gevestigd die vallen onder het bevoegd gezag van provincies. Wij inspecteren deze bedrijven, namens hen, op naleving van milieu-, bodem-, bouw- en veiligheidsregels. Wanneer een bedrijf deze regels overtreedt wordt een handhavingsbesluit opgelegd.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem