Datum: 30-10-2019

De OD NZKG heeft op 30 oktober een ontheffing van het stortverbod verleend aan NV Afvalzorg. Het gaat om de locatie Wieringermeer waar vanaf 30 oktober in totaal 250 ton stofvormig bedrijfsafval gestort mag worden.

Het betreft een stroom afval waar door capaciteitsproblemen geen nuttige toepassing of verbranding mogelijk is. Het materiaal komt vrij bij de productie van linoleum. Deze stroom kan door het heersende capaciteitstekort bij verbrandingsinstallaties niet worden verwerkt.

Het storten van dit bedrijfsafval is tijdelijk totdat er weer voldoende verbrandingscapaciteit beschikbaar is. Doel van Afvalzorg is om zo min mogelijk gebruik te maken de ontheffing.

Ontheffing Bssa Wieringermeer

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem