Datum: 27-07-2019

De OD NZKG heeft op 26 juli een ontheffing van het stortverbod verleend aan NV Afvalzorg om bedrijfsafval te storten. Het gaat om de locatie Nauerna waar vanaf maandag 29 juli (maximaal) 500 ton bedrijfsafval per week gestort mag worden.

Vanwege het gedeeltelijk stilleggen van AEB kan dit bedrijfsafval niet, zoals gebruikelijk, worden verbrand in de ovens van de AEB. Vanuit het Rijk is verzocht  om  waar mogelijk storten door middel van een stortontheffing toe te staan opdat bedrijven niet in de problemen komen doordat ze hun afval niet kunnen afvoeren en de straten schoon blijven.

Het storten van dit bedrijfsafval is tijdelijk totdat er weer voldoende verbrandingscapaciteit beschikbaar is. Het is het streven van de OD NZKG om de ontheffing zo kort als mogelijk te laten duren.

Veelgestelde vragen ontheffing stortverbod Nauerna Wieringermeer

Brief Ministerie aan directeuren OD’s verwerking brandbaar afval

Besluit ontheffing stortverbod 26 juli

Besluit ontheffing stortverbod 12 augustus

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem