Officiële bekendmakingen voor provincie Noord-Holland voortaan digitaal

Datum: 09-03-2021

Officiële bekendmakingen die de Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied namens de provincie Noord-Holland publiceert, verschijnen voortaan alleen nog op officiëlebekendmakingen.nl en niet meer in (huis-aan-huis) kranten.

Wilt u persoonlijk op de hoogte worden gebracht worden van alle officiële publicaties? Dan kunt u zich abonneren op de e-mailservice ‘Berichten over uw buurt’ via overheid.nl of de app Berichten over uw buurt installeren op uw telefoon.

Ook de bekendmakingen die wij publiceren namens de gemeenten Amsterdam, Haarlemmermeer, Aalsmeer en Amstelveen en de provincie Utrecht vindt u op officiëlebekendmakingen.nl.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem