Datum: 28-11-2019

We starten in maart 2020 weer met een nieuwe pool van het Technisch Traineeship (TTS). Ben je hierin geïnteresseerd? Dan ben je van harte welkom bij onze informatiemarkt op 16 december. In 2020 hebben we 8 plaatsen in verschillende vakgebieden.

Vakgebieden

We leiden je in één jaar op als junior. Dat kan in de volgende vakgebieden:

  • Expert lucht emissie
  • Inspecteur Bouw
  • Inspecteur Leefomgeving en Milieu
  • Inspecteur Industrie en Milieu
  • Inspecteur Bodem
  • Informatie analist
  • Vergunningverlener Industrie en Milieu
  • Vergunningverlener Leefomgeving en Milieu

Nieuwsgierig?

Kom dan zeker bij ons langs op maandag 16 december van 16.00 tot 18.30 aan de Ebbehout 31 te Zaandam. Wij kijken er naar uit om jou te ontmoeten en een inkijk te geven in het traineeship en de specifieke vakgebieden.

Nadere informatie over de inhoud van de verschillende functies vind je op bekijkdetoekomstvanallekanten.nl

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem