Datum: 01-03-2021

Welke kansen en uitdagingen brengt de Omgevingswet met zich mee als het om gezondheid gaat? We bespraken het onlangs met de Regionale Uitvoeringsdienst Zuid-Limburg en twee GGD’s.

Emmy Meijers (oud-algemeen directeur Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied), Ludmilla Kobes (directeur Regionale Uitvoeringsdienst Zuid-Limburg), Lea Janssen (beleidsadviseur GGD Zuid Limburg), Sandra Akkermans (adviseur milieu en gezondheid GGD Zuid Limburg) en Ferdinand Strijthagen (Directeur GGD Zaanstreek-Waterland) gingen met elkaar in gesprek over het thema gezondheid en de Omgevingswet.

Emmy: ‘‘Sinds we met de Omgevingswet te maken hebben, zie ik dat we elkaar veel pro-actiever opzoeken. Eerst kwamen we bij elkaar als er een klacht of probleem was, nu werken we aan de voorkant ook samen. We geven bijvoorbeeld samen voorlichtingsavonden.’’

Lees het hele gesprek in Kwartslag 14, het magazine van ‘Aan de slag met de Omgevingswet’.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem