Datum: 07-02-2018

Energiemanagementsystemen (EMS) zijn sinds 1 januari 2018 verplicht voor gezondheidszorg- en welzijnszorginstellingen, kantoren, onderwijsinstellingen, hotels en restaurants, sport en recreatie en de detailhandel. Onze energie deskundige Patrick Teunissen vertelt op 6 maart 2018 tijdens een seminar in Arnhem hoe wij controleren op naleving van deze wettelijke EMS-verplichting.

Een EMS geeft op ieder moment van de dag inzicht in het energiegebruik. Hiermee kan onnodig energiegebruik voorkomen worden en vergemakkelijkt het doorvoeren van acties die fors energie besparen tegen lage kosten. Met deze systemen wordt de toezichthoudende rol voor energiebesparing veel eenvoudiger. Gebruik van energiemanagementsystemen (EMS) is opgenomen in de erkende maatregelen voor energiebesparing.

Deelname aan het seminar is kosteloos. Doelgroep: Gebouwenbeheerders kantooromgevingen, zorginstellingen en onderwijs.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem