Tata Steel

Datum: 22-07-2022

De Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied (OD NZKG) heeft de beoordeling van een meetrapport van Tata Steel over de reductie van de uitstoot van PAK’s bij de Sinterfabriek afgerond. De beoordeling is hieronder te downloaden. De OD NZKG heeft naar aanleiding van haar beoordeling aanvullende gegevens gevraagd aan Tata. Verder moet Tata, als onderdeel van een onderzoeksprogramma, de komende maanden meer resultaten rapporteren. De OD NZKG zal ook deze meetrapporten beoordelen. Na afronding van het onderzoeksprogramma kan worden beoordeeld in welke mate de uitstoot van PAKS bij de Sinterfabriek kan worden gereduceerd.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Wilt u regelmatig op de hoogte worden gebracht van onze werkzaamheden en projecten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Stem